Profil igrača
- Puno ime
- Srđan Grahovac
- Godište
- 1993
- Godine
- 33
- Nacionalnost
- Bosna i Hercegovina
- Pozicija
- Vezni red
- Trenutni klub
- FK Borac Banja Luka
- Takmičenje
- Premijer liga BiH
Statistika sezone
13
Nastupi
—
Minute
2
Golovi
3
Asistencije
3
Žuti kartoni
0
Crveni kartoni
—
Prosječna ocjena
Statistika po takmičenju
| Takmičenje | Klub | Nastupi | Minute | Golovi | Asist. | Žuti | Crveni | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premijer liga BiH | FK Borac Banja Luka | 13 | — | 2 | 3 | 3 | 0 | — |
Detaljna statistika
Detaljna statistika (šutevi, pasovi, dueli) za ovog igrača trenutno nije dostupna.
Nedavne utakmice
Pregled nedavnih utakmica trenutno nije dostupan.
Karijera
Podaci o karijeri po sezonama trenutno nisu dostupni.
Transferi
Historija transfera trenutno nije dostupna.
Status igrača
Status dostupnosti za ovog igrača trenutno nije poznat.
Povezane vijesti
Vidi sve
FK Željezničar6. septembar 2026.
Zoran Zekić otkrio kome posvećuje veliku pobjedu nad Borcem
Trener FK Sarajeva Zoran Zekić nakon pobjede nad Borcem (1:0) otkrio je kome posvećuje trijumf, a slijedi i gradski derbi.

Borac6. septembar 2026.
Borac ostao bez bodova, Marinović otkrio šta je nedostajalo njegovoj ekipi
FK Sarajevo pobijedio je Borac rezultatom 1:0. Trener Vinko Marinović priznao je da ekipa nije bila na potrebnom nivou.

Premijer liga BiH6. septembar 2026.
Tri derbija čekaju nas danas: Velež na Grbavici, Borac na Koševu, Široki Pod Bijelim brijegom
Šesto kolo Premijer lige BiH donosi tri derbija: Sarajevo dočekuje Borac, Željezničar igra s Veležom, a Zrinjski s Širokim.
Povezano na BH Gol
Često postavljana pitanja
- Na kojoj poziciji igra Srđan Grahovac?
- Srđan Grahovac igra na poziciji vezni red za FK Borac Banja Luka.
- Za koji klub igra Srđan Grahovac?
- Srđan Grahovac trenutno nastupa za FK Borac Banja Luka.
- Koliko godina ima Srđan Grahovac?
- Srđan Grahovac ima 33 godina (godište 1993).